لیست بهترین هواپیمایی جهان 2020

در این مقاله لیست  بهترین ایرلاین های جهان در سال ۲۰۲۰ را آورده‌ایم که اولین رتبه با کسب مقام برتر امسال از شرکت هواپیمایی سنگاپور ، هواپیمایی نیوزیلند است. 

ایرلند نیوزلند
ایرلند نیوزلند به‌عنوان بهترین هواپیمایی جهان را در سال 2020 به دست آورد. ایرلند نیوزلند جوایز عالی سالانه بررسی هواپیمایی عالی توسط AirlineRatings.com ، که یک سایت ایمنی و رتبه‌بندی محصول در خارج استرالیا است ، را به دست آورد.

برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه کسی برنده باشد ، هفت تیم در آژانس ، دوازده عامل اصلی را شامل ایمنی عملیاتی ، بررسی مسافر ، سودآوری ، رتبه‌بندی سرمایه‌گذاری ، سن ناوگان و ارائه محصولاتی مانند حق بیمه را  در پروازهای طولانی و گزینه‌های صندلی در کلاس‌های دیگر در نظر می‌گیرد. کسب امتیاز شماره یک برای هواپیمایی نیوزیلند جای تعجب ندارد ، زیرا صرف‌نظر از باخت سال گذشته این ایرلاین  به هواپیمایی سنگاپور ، این شرکت هواپیمایی مابقی شش دوره از هفت سال گذشته را در صدر جدول قرار داشته است.
در ادامه شرکت هواپیمایی سنگاپور به علت به‌کارگیری سوئیت‌های درجه‌یک جدید و کلاس‌های اول و برنامه‌های پذیرایی و صنعت شراب ، رتبه دوم را به خود اختصاص داد .
سیستم رتبه‌بندی ایرلاین توضیح داد: "در تجزیه‌وتحلیل ما ، ایرلند نیوزیلند در اکثر معیارهای حسابرسی ما شماره یک را به خود اختصاص داده است ، این عملکرد عالی است وقتی این هواپیمایی  با لیست بیشتری ازنظر مقیاس در همین لیست مقایسه می‌شود که همگی از بهترین خطوط هوایی هستند.
همچنین در این آنالیز  قطر ایرلند بسیار مورد تحسین در کلاس تجاری بسیار مورد تحسین قرار گرفت و هواپیمایی ژاپنی ANA که اخیراً نیز رونمایی شده است هم موردتوجه قرار گرفت. این دو ایرلاین دارای کابین‌های جدید خیره‌کننده در کلاس اول و کلاس تجاری بودند.

شما می‌توانید تمام رتبه‌های عالی را در اینجا بیابید. لیست کاملی از بهترین خطوط هوایی  در جهان برای سال 2020 است.

 1.  هواپیمایی نیوزلند
 2. شرکت هواپیمایی سنگاپور
 3. کلیه شرکت‌های هواپیمایی Nippon Airways
 4. Qantas
 5. کاتی اقیانوس آرام
 6. امارات
 7. اقیانوس اطلس ویرجین
 8. EVA Air
 9. هواپیمایی قطر
 10.  ویرجین استرالیا
 11. لوفت هانزا (Lufthansa)
 12. فینیر (Finnair)
 13. خطوط هوایی ژاپن
 14. KLM
 15. شرکت هواپیمایی کره
 16. هواپیمایی هاوایی
 17. بریتیش ایرویز
 18. هواپیمایی آلاسکا
 19. خطوط هوایی دلتا
 20. شرکت هواپیمایی Etihad

برخلاف سال‌های گذشته خطوط هوایی آمریکا و اروپا را در این لیست پیدا می‌کنید زیرا  این خطوط از 10 ورودی به 20 نقطه کامل گسترش‌یافته‌اند.

با توجه به موانعی که چین به دلیل ناآرامی‌های اجتماعی در مرکز شهر هنگ‌کنگ با آن روبرو شده است ، برخی از هواپیمایی‌هایی که به‌طور شگفت‌آور در لیست قرارگرفته‌اند عبارت‌اند از، Cathay Pacific ، و ویر جین آتلانتیک که توانسته‌اند به علت راه‌اندازی مسیرهای جدید و یک کابین جدید کلاس تجاری ، این شکاف شماره هفت را به خود اختصاص داده است .

Delta  به لطف سوئیت‌های برجسته در کلاس تجاری توانست در این لیست جای گیرد . هرچند رتبه آن در شماره 20 است .

علاوه بر رتبه‌بندی کلی ،  AirlineRatings.com    برندگان  انفرادی را نیز در 13 دسته خاص انتخاب می‌کند. این نتایج در ادامه آورده شده است.


بهترین کلاس اول: شرکت هواپیمایی سنگاپور با سوئیت‌های درجه‌یک جدید خود دوباره جایزه برتر را به دست آورد .
بهترین کلاس کسب‌وکار: علی‌رغم اینکه در رده‌بندی کلی به رتبه نهم رسید ، شرکت قطر ایرویز در سال جاری دوباره عنوان بهترین کلاس تجاری را به دست آورد.این  شرکت هواپیمایی یک کلاس درجه‌یک در تجارت است.
قطر ایرویز یکی از بهترین هواپیمایی‌های دنیاست. اریکس عربی که لوگوی  قطر  ایرویز از آن گرفته‌شده ، در سال 1972 منقرض‌شده است . قطر  ایرویز به تمام قاره‌ها پرواز دارد . هواپیمای A380  و A350 برای اولین بار توسط قطر ایرویز استفاده‌شده است .بهترین فرودگاه خاورمیانه متعلق به قطر ایرویز است .قطر ایرویز اسپانسر بهترین تیم فوتبال دنیا بوده است .

بهترین حق بیمه: هواپیمایی نیوزیلند به لطف صندلی‌های راحت و امکانات رفاهی در این دور موفق به کسب امتیاز این دوره شد.

بهترین اقتصاد: ویرجین استرالیا به لطف کابین های بزرگ موجود در ناوگان بوئینگ 777 با مسافت طولانی ، این برد را به دست آورد.

بهترین خدمه کابین: ویرجین استرالیا برای دومین سال پیاپی این جایزه را به خانه برد. "ویرجین استرالیا تجربه سفر را با اقتصاد X ، پریمیوم اقتصادی و کلاس تجاری به دست آورده است. همچنین این ایرلاین دارای بهترین خدمه کابین‌ها در جهان هست . 

بهترین پذیرایی: قطر ایرویز به لطف سرویس ناهارخوری در صورت تقاضا ، یک سال دیگر در این گروه قرار گرفت.

سالن 
 Qatar برای داشتن  بهترین سالن‌ها و ارائه خدمات خانگی برنده این رتبه شد و برای یک سال دیگر قهرمان این گروه شد. 

بهترین سرگرمی در پرواز: امارات سال گذشته نیز در این گروه برنده شد. امارات یكی از پیشگامان   IFE  است.

شرکت هواپیمایی داخلی سال: Qatar با تماسی به کالای برتر قاره‌ای خود در داخل ایرباس A330 جایزه بهترین خدمات هواپیمایی داخلی را گرفت.

بهبودیافته‌ترین هواپیمایی‌ها : هواپیمای خطوط هوایی فیلیپین سبو اقیانوس آرام به لطف "اقدامی برای گسترش ردپای جهانی خود با استفاده از هواپیماهای با سوخت جدید نسل جدید" ، رتبه برتر این گروه را به دست آورد.

بهترین شرکت حمل‌ونقل ارزان‌قیمت: شرکت ویتنام مستقر در ویتنام بار دیگر به لطف "یک برنامه کاری هوشمند که مسافرت مقرون‌به‌صرفه برای میلیون‌ها نفر را به ارمغان می‌آورد ، بار دیگر افتخارات برتر را به دست آورد.

بهترین خط هوایی Long-Haul: AirlineRatings.com این گروه را به تفکیک منطقه به‌صورت زیر تقسیم می‌کند: امارات (خاورمیانه / آفریقا) ، کاتای اقیانوس آرام (آسیا) ، لوفت هانزا (اروپا) و دلتا (آمریکا).

بهترین هواپیمایی ارزان‌قیمت: همچنین بر اساس منطقه ، برندگان این بخش JetBlue (America) ، Wizz (اروپا) ، Air Asia / AirAsia X (آسیا / اقیانوس آرام) و Air Arabia (خاورمیانه / آفریقا) بودند.

 

تمامي حقوق اين سايت برای آژانس یزد مهر نوین محفوظ است